Loading...
11/08
19:00
logoHJK Helsinki
0
logoMaribor
0
11/08
20:00
logoSlovacko
0
logoFenerbahçe
0
11/08
20:00
logoZürich
0
logoLinfield FC
0
11/08
21:00
logoF91 Diddeleng
0
logoMalmö FF
0
11/08
21:30
logoSlovan Bratislava
0
logoOlympiakos
0
11/08
22:00
logoFK Partizan
0
logoAEK Larnaca
0
11/08
18:00
logoPro Sesto
0
logoCasateserogoredo
0
11/08
Canlı ( Ert. )
logoPesch
0
logoOberpleis
0
11/08
21:30
logoCD Coria
0
logoUtrera
0
11/08
21:30
logoCalamonte
0
logoVillanovense
0
11/08
22:00
logoRSD Alcala
0
logoFuenlabrada
0

Cansu Durkun Akademi

Cansu Durkun Akademi
Cansu Durkun Akademi
service

Cansu Durkun’a Akademisinde hangi eğitimleri verdiğini bizzat kendisine sorduk.

Durkun; Kaş Uzmanlığı ve Dudak-Liner Uzmanlığı olmak üzere kalıcı makyaj eğitimini iki gruba ayırmaktadır. Kaş uzmanlığı Eğitimini 5 güne bölerek vermiş olduğumuz eğitimde yeni katılımcılarımızın ilk günlerinde ilk olarak teorik eğitim çerçevesinde bizzat kendim seminer ve dersler vererek kaş konturu, kalıcı makyaj uygulaması, kıl tekniği vb. birçok alanda detaylı olarak bilgilendiriyoruz. Daha sonra ise, gelen müşterilerimize en uygun işlemlerin yapılabilmesi adına ilk adımda yapmış olduğumuz yüz analizinin nasıl gerçekleştiğini öğrencilerimize de birebir aktarıyoruz.  Hem teorik hem de pratik olarak öğrenmelerini sağlıyoruz.

Daha sonra ise, Melanin hakkında bilgiler vererek, birçok hayati fonksiyon dahil olmak üzere eksikliği dahilinde birçok belirtilerin var olacağına dair bilgiler vererek bu hususta müşteri iletişimini nasıl gerçekleştireceklerine dair bilgiler veriyoruz. Daha sonra ise, Pigmentoloji eğitimi ve renk oluşturma hususunda öğrencilerimize en ufak detaya kadar her bir ayrıntıdan bahsediyoruz.

Biliyorsunuz ki, kalıcı makyaj uygulamalarında Pigmentoloji ve renk oluşturma oldukça önemlidir. Bu konuda öğrencilerimize bilgiler verdikten sonra, kalıcı makyaj uygulamasının ana temasına geçerek bu uygulamanın kimlere yapılabilip, yapılamayacağı konusunda da detaylı bilgilendiriyoruz.

Cansu Durkun Akademi

Aynı zamanda, bildiğiniz üzere kalıcı makyaj uygulaması profesyonel gerektiren birçok detayı bulunan eğitim olmadan kesinlikle yapılamayacak olan bir uygulamadır. Daha sonra ise ilk günümüzün son uygulaması olarak, pratik kısmına geçerek, kalıcı makyaj uygulamasında kurşun kalem ile çizgi çizme işlemi gerçekleştiriyoruz. Bunun sebebi ise, öğrencilerimizin el beceresini geliştirmek.

Cansu Durkun Akademi
Cansu Durkun Akademi

Cansu Durkun Akademi’de 2. Günde ise genelde kıl tekniği ile kaş üzerine odaklanıyoruz. 2. Eğitim günümüzde uygulamalı eğitim ile başlayarak kaş şablonu çizme eğitimi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra ise öğrencilerimizin Latex deri üzerinde kıl tekniği çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda, bildiğiniz üzere kıl tekniği ile kaş çalışması konusunda sağ ve sol kaşların birbiri ile orantılı olması oldukça önemlidir. Bu sebeple, 2. Günün son eğitimi olarak sağ ve sol kaş orantısı çalışması gerçekleştiriyoruz.

Cansu Durkun Akademi’de 3. Gün eğitiminde oldukça önemli olan kıl tekniği ile kaş çalışmalarına devam ederek bu konuda öğrencilerin profesyonelleşmesini sağlıyoruz. İlk olarak, uygulamalı eğitim yaparak, bizzat benim kıl tekniği ile kaş uygulamamı izlettikten sonra latex üzerinde kıl tekniği çalışmalarına devam ediyoruz. Bu sayede daha çok tecrübe kazanıyorlar.

Cansu Durkun Akademi’de 4. Gün eğitiminde ise benim gözetimim altında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha sonra ise ara ve ana uyuşturucu konusunda eğitim veriyoruz.

Cansu Durkun Akademi’de 5. Gün eğitiminde ise canlı model üzerinde çalışmalarımıza devam ederek öğrencilerin tecrübe ve pratiklik kazanmasını sağlıyoruz.

Kalıcı makyaj eğitiminin ikinci aşaması olan  Dudak Liner Eğitiminde 1.gün Dudak tanımı ve Pigmentolojisi eğitimi veriliyor. 2.Gün canlı model uygulaması gösterimi  ile Öğrencilerle beraber canlı modellerde uygulamalar gerçekleştiriliyor.

3.Gün Eyeliner uygulama teorisiyle beraber modellemesi hakkında bilgiler verilerek canlı modeller üzerinde uygulama yapılarak eğitim tamamlanıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Haber Gezgini ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin