Yılbaşı Hediyesi Önerileri! Farklı Olmanın Tam Zamanı!

Yılbaşı Hediyesi Önerileri! Farklı Olmanın Tam Zamanı!
Yılbaşı Hediyesi Önerileri! Farklı Olmanın Tam Zamanı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her yıl Ocak ayının 1. Gününün gecesinde kutlanan yılbaşları herkes için yeni bir umudu beraberinde getirir. Yeni bir iş, yeni ev, yeni aşk, sağlık, para yani genel olarak yepyeni bir hayata açılan kapı olarak görürüz yılbaşını. Yemekler, partiler, sohbetler, programlar, eğlenceler ve hediyeleşmeler yeni yılın en güzel parçasıdır. Sevdiklerimizle bir arada olmak da elbette bu eğlenceleri güzel kılar. Yeni yılda sevdiklerimizle birbirimize hediyeler vererek karşılıklı olarak birbirimizi kutlar, yeni yıla pozitif bir şekilde girmemizi sağlarız. Yeni yılda hediyelerinizi, yepyeni bir tarza sahip Bodo.com’dan alın! En sıradışı deneyim hediyesi tarzı ile Bodo, yılbaşlarında da eğlenceyi kat kat arttırıyor. Ailenize, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza, patronunuza, öğretmenimize, sevgilinize kısacası tüm sevdiklerinize ve yılbaşını bir hediye ile taçlandırmak istediklerinize özel Bodo fırsatları sizi bekliyor!

 

Yılbaşı hediye önerileri

Çocukken anlatılan, Noel Baba hikayesi vardır ya, Yılbaşlarında çocuklara hediyeler getirir. Aslında yılbaşını özel kılan hediyelerdir. Hediyeyle mutlu edilen kalpler. Bodo ile sevdiklerinizin kalplerine mutluluktan çok daha fazlasını ve güzellerini koyun. “SPA ve Masaj”, “Uçuşlar”, “Sürüş Deneyimi”, “Atış Deneyimi”, “Tekno”, “Adrenalin”, “Romantik”, “Su Aktiviteleri”, “Aktivite”, “Yeni Deneyim”, “Tatil” ve en eğlenceli kısmı “Oyunlar ve Partiler” gibi alanlar küçük bir hediye paketine dünyaları sığdırmanızı sağlıyor. En güzel yanı da bu deneyimleri sevdiklerinize iki farklı şekilde sunabiliyor olmanız. Yılbaşı ağacının altına yerleştirmek istediğiniz hediye paketleri için özel tasarım Bodo hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Ya da sevdiklerinizle modern bir kartpostal niteliğinde olacak e-sertifika yolu ile mailden hediyenizi kolayca ulaştırabilirsiniz. Bu muhteşem sürprizler sayesinde sevdiklerinize yeni yılda yepyeni tecrübeler kazandırın.

 

Yılbaşı hediye fikirleri

Her özel gününüzde olduğu gibi yılbaşında da kaçırılmayacak sürprizler bodo.com’da! Annenize yeni yılın ilk tatilini hediye ederek, yıla güzel başlamasını sağlayın, “İki Kişi için Hafta Sonu Kaplıca Tatili”. Sevgilinizle senenin ilk günü, romantik bir gezi yaşarken birlikte ilk kez deneyimleyeceğiniz bu aktivitenin keyfini çıkarın, “İki Kişi için At Gezisi”. Teknoloji tutkunlarının mutlaka yaşaması gereken bir deneyim, “Twizy Araçla İstanbul Turu”. Yer çekimine meydan okuyanlara, “Yamaç Paraşütü Tandem Atlama ve Video Çekimi”. Eşinize, yılın güzel geçsin, demenin bir diğer yolu: “Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi”. Yılbaşında tüm aileye yetecek kadar mutluluk saklı, “Aile için Hafta Sonu SPA Tatili”. Sevginin ve neşenin en saf halini bodo.com ile yaşayın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir