TÜV SÜD Entegre Yönetim Sistemi Belgesi Mükemmeliyetçiliğin Göstergesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Entegre Yönetim Sistemi Belgesi’ni TÜV SÜD’den alan kuruluşlar, mükemmelliğe olan taahhütlerini paydaşlarına, etkin şekilde vurguluyor. Yüksek kalite standartlarına olan bağlılıklarını dünyaca tanınan TÜV SÜD belgesi ve logosu ile gösteriyor.

Entegre Yönetim Sistemi (IMS) belgelendirmesi kurumlara kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin tüm ilgili bileşenlerini tek bir sistemde birleştirmelerini sağlıyor. Böylece, basitleştirilmiş süreç ve dokümantasyonun kullanımı ile verimliliği artırıyor, sarf edilen çabanın tekrarlanma oranını düşürüyor, sistem performansını iyileştirirken ve maliyetleri azaltıyor. Kurumların bu belgelendirme hizmeti için TÜV SÜD Türkiye’yi tercih etmesi ise paydaşlarına mükemmelliğe olan taahhütlerini daha etkili bir şekilde sergileme imkanı sunuyor.  

“Pandemi yüksek kalite arayışını artırdı”

Sürdürülebilirlik, çevre dostu ve hesap verebilir yönetim farkındalığının ve yaklaşımının, pandemi nedeniyle daha da ivmelendiğini, bunun da kurumları yeni çözüm arayışlarına yönlendirdiğini söyleyen TÜV SÜD Türkiye CEO’su Emre Büyükkalfa, Entegre Yönetim Sistemi denetimlerinin ve belgelendirmesinin de bu açıdan kurumlara verimlilik kazandırdığını belirtti. IMS denetim ve belgelendirme hizmetini TÜV SÜD’ten almalarının kurumlara ek bir katkısının olacağını söyleyen Büyükkalfa,“Dünyaca ünlü ve küresel çapta güven ile özdeşleşen TÜV SÜD logosu ve belgesi, kurumların yüksek kalite standartlarına yaklaşımlarında ne kadar ciddi ve bağlı olduğunu vurguluyor” diye konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir