1. Haberler
  2. Magazin
  3. Tolga Çevik: Ben komedyen değilim, aktörüm

Tolga Çevik: Ben komedyen değilim, aktörüm

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu’nun YouTube kanalında izleyicilerle buluşan Yekta Kopan ile Yarının Dünyası programının yeni bölüm konuğu Tolga Çevik oldu.

 

“Yekta Kopan ile Yarının Dünyası” birbirinden önemli konuklarıyla Paribu’nun YouTube kanalında izleyicilerle buluşuyor. Bugüne dek Şebnem Bozoklu, Nejat Yavaşoğulları, Meltem Cumbul, Emre Karayel, Nilperi Şahinkaya, Mesut Süre, Yasemin Şefik ve Nova Norda gibi isimleri ağırlayan Yekta Kopan’ın son konuğu Tolga Çevik oldu. 

 

17 yılı aşkın bir süredir kendi oluşturduğu komedi konseptiyle izleyicilerin karşısına çıkan Tolga Çevik, turne sürecini, komedi tarzını, ekibini ve anılarını Yekta Kopan’a anlattı. Gösteri öncesinde yazılmış bir metnin olmadığının altını çizerek seyirciyi görebildiği ve temas edebildiği zaman keyif aldığına değindi.  “Güldürmeyen şeyler arttıkça gülmenin kıymeti artıyor” diyen Çevik, sahne öncesi totemlerinden ve sahneye çıktığı anda yalnızlık hissinin yok olmasından da bahsetti. 

 

Konservatuara kendisini almayan Yıldız Kenter’le aynı projede yer alması, oğluna 3 yaşında çay içmeyi öğreten Gazanfer Özcan, Hadi Çaman’la tanıştığı Küheylan oyunu ve elinden alınan bir ödülle tiyatro sahnelerine küsmesine kadar pek çok anısını programda aktardı. Oğlu ve kızıyla birlikte sahneye çıkmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Tolga Çevik ailesiyle birlikte karavanla dünyayı gezerek turneye çıkma hayalini de Yekta Kopan ile paylaştı.  

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir