SmartMessage Yönetim Gücüne Güç Katıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geliştirdiği teknolojiler ile dünya çapında birçok kuruma çok kanallı iletişim platformu sunan SmartMessage, üst düzey atamalar ve terfilerle yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 

Şirketlerin hedef kitleleriyle olan iletişimlerinde yüksek verimlilik sağlayan, çok kanallı pazarlama ve müşteri deneyimi platformu sunan SmartMessage, iki deneyimli ismi kadrosuna kattı. Pepsi Bottling Group, Kraftfoods International, Netaş ve Çelebi Havacılık Holding gibi uluslararası tanınmış markalarda insan kaynakları yönetimi, iç iletişim ve global akademi gibi süreçlerde 20 yıla yakın deneyime sahip Evren Erçek, SmartMessage kadrosuna katıldı. Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Programı, Adler Koçluk, Dale Carnegie Eğitmenlik ve TDC Assessor sertifikalarına sahip olan Erçek, CHRO (İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı) olarak göreve başladı.

SmartMessage kadrosuna katılan bir diğer tecrübeli isim ise Mehmet Kış oldu. Kış, SmartMessage ailesine katılmadan önce, 17 yılı aşkın süre Vakıfbank, Ziraat Teknoloji, InterTech ve Maersk Line gibi önemli şirketlerde teknoloji ekiplerine liderlik etti. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden yüksek lisans derecesine sahip olan Mehmet Kış, SmartMessage’da CTO (Teknoloji Bölüm Başkanı) olarak görev alıyor.

SmartMessage’da İki Yeni Terfi

SmartMessage’da uzun süredir başarıyla görev alan iki isim de terfi ederek yeni sorumluluklara sahip oldu. İki seneyi aşkın Global Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev alan Kerim Alain Bertrand Global CSO (Global Satış Bölüm Başkanı) pozisyonuna terfi etti. Bertrand, SmartMessage yolculuğundan önce yirmi yıldan fazla süre FinTech, MarTech ve PropTech gibi spesifik teknoloji konularında hizmet sunan firmalarda üst düzey yönetici olarak görev aldı. 8 yıldır Türkiye Satış Direktörü olarak görev yapan Sevil Özkan ise Türkiye CSO (Türkiye Satış Bölüm Başkanı) görevine getirildi. İletişim sektörü geçmişi de olan Özkan, SmartMessage’dan önce görev yaptığı teknoloji şirketlerinde yönetici pozisyonunda önemli çalışmalar yürüttü.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir