1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. QNB Sigorta Çalışanları, Depremzede Çocuklar İçin Bağış Topladı

QNB Sigorta Çalışanları, Depremzede Çocuklar İçin Bağış Topladı

featured
qnb-sigorta-calisanlari-depremzede-cocuklar-icin-bagis-topladi.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank çatısı altında faaliyet gösteren QNB Sigorta, deprem felaketinden etkilenen afet bölgelerine destek vermeye devam ediyor. QNB Sigorta, gönüllü çalışanları ile Tele Satış kanalı üzerinden yaptığı sigorta ürünü satışlarını depremzede çocukların eğitimi için Darüşşafaka’ya bağışladı. 

QNB Sigorta, 11 ili etkileyen depremlerin ardından afet bölgelerine destek vermek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, Tele Satış ekiplerinin katılımıyla bir gönüllülük kampanyası hayata geçirdi. Proje kapsamında Tele Satış ekipleri gönüllü olarak sigorta ürünü satışı yaptı. Bu satışlardan elde edilen gelirin tamamı depremzede çocukların eğitimi için Darüşşafaka’ya bağışlandı. 

Kampanyaya, 75 Tele Satış Danışmanı ve 4 Tele Satış Yöneticisi olmak üzere 79 QNB Sigorta çalışanı, çalışma günleri ve saatleri dışında gönüllü olarak katılım gösterdi. Deprem felaketinden etkilenen çocukların eğitimine destek olmak amacıyla satılan her poliçenin bir yıllık toplam prim tutarı bağışa dönüştürüldü. 

 

QNB Sigorta, Deprem Bölgelerine Yardımlarını Sürdürüyor

4 Haziran 2023 tarihinden itibaren yeni ismi QNB Sağlık Hayat Sigorta ve Emeklilik ile faaliyetlerine devam eden Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, Şubat ayındaki deprem felaketinin ilk günlerinde ilgili kurum ve kuruluşlara aktarılmak üzere ayni ve maddi yardımlar gerçekleştirmiş; sigorta ürünleri taksitlerini 6 ay öteleyerek poliçelerin iptal statüsüne çekilmemesi için hızlı aksiyonlar almıştı. Yanı sıra birkaç ay içinde, afet bölgelerindeki finans, bankacılık ve sigortacılık öğrencilerine destek vermek üzere Geleceğe Değer Sigortacılık Akademisi’ni hayata geçirdi. 11 ilin üniversite öğrencisi gençlerine yönelik hazırlanan sertifikalı staj programı ile; sigortacılıktan liderliğe, yatırımdan finansa geniş bir yelpazede eğitim fırsatı sunuldu. Her biri alanında uzman akademisyenler tarafından verilen ve toplam 17 gün süren derslerin ardından bu süreçte başarı gösteren öğrenciler kontenjanlar dahilinde sigorta şirketinde yaz stajı imkanı elde edebiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir