1. Haberler
  2. Teknoloji
  3. PUBG MOBILE VE Bentley Motors'un iş birliği “ikonik lüksü" savaş alanlarına çıkarıyor

PUBG MOBILE VE Bentley Motors'un iş birliği “ikonik lüksü" savaş alanlarına çıkarıyor

featured
pubg-mobile-ve-bentley-motorsun-is-birligi-ikonik-luksu-savas-alanlarina-cikariyor.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sınırlı sayıda üretilen Batur modeli de dahil olmak üzere ünlü Bentley modelleri Bentayga Azure, Flying Spur Mulliner, Continental GT Convertible Mulliner PUBG MOBILE’a geliyor. Oyuncular buna ek Bentley Süs ve Bentley Paraşüt’ü gibi aksesuarlara da sahip olabilecekler. PUBG MOBILE ve Bentley’nin ikonik iş birliği 12 Mayıs tarihine kadar sürecek.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, lüks otomobil üreticisi Bentley Motors ile yeni bir iş birliği hayata geçirdi. 12 Mayıs’a kadar sürecek proje kapsamında Bentley’nin dört ikonik modeli PUBG MOBILE ile savaş alanlarına gelecek. Bu modeller arasında Bentayga Azure, Flying Spur Mulliner, Continental GT Convertible Mulliner bulunuyor.

1919 yılında kurulan Bentley; hassas mühendisliği, lüksü ve performansıyla öne çıkıyor. Le Mans 24 Saat’teki ikonik yarış zaferlerinden lüks Grand Tourer’lerinden oluşan modern serilerine, sedan ve SUV’lerine kadar Bentley, işçilik ve zarafete olan bağlılığını sürdürürken otomotiv inovasyonunun da sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Bir yandan tüm dünyaca bilinen, bir yandan da sadık bir kitleye hitap eden marka, lüks otomobil ve inovasyonun zirvesinde yer alarak saygın müşterilerine benzersiz sürüş deneyimleri sunuyor.

Bu iş birliği ile PUBG MOBILE oyuncuları, aralarından seçim yapabilecekleri dört Bentley modeli ile savaş alanlarına zenginlik katabilecek. Bu modellerden Bentley Bentayga Azure, konfor ve refahı simgelemek için tasarlanırken Bentley Flying Spur Mulliner de lüks sedanın özü olarak öne çıkıyor, Bentley Continental GTC Mulliner Performans ise işçilik ve stili zahmetsizce dengeliyor. Tüm bu modellerle birlikte oyuncular, Bentley tarafından üretilen en güçlü üretim otomobili olan ve sadece 18 adet üretilen Bentley Batur’u da deneyimleyebilecek. İş birliği kapsamındaki modeller UAZ, Dacia, Coupe RB ve Mirado’dan oluşan dört oyun içi model tipinde de kullanılabilecek.
Bentley’nin zamansız araçlarının yanı sıra PUBG MOBILE oyuncuları Bentley Süs ve Bentley Paraşüt’ü gibi aksesuarlara da sahip olabilecekler.

PUBG MOBILE Araç Toplama Sistemi’nin bir parçası olarak oyuncular, bu iş birliğinden ne kadar çok Bentley modeli toplarsa, bir o kadar büyük oyun içi ödüllerin de kilidini açacaklar. Oyuncular belirli koleksiyonları tamamladıktan sonra, UC geri ödemesi ile tek seferlik UC harcamasıyla kilidi açarak belirli ödülleri önceden deneyimleme fırsatına sahip olacak.

İş birliği hakkında konuşan Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang “PUBG MOBILE’ın Bentley ile olan heyecan verici ortaklığı, savaş alanlarının heyecanını lüksün cazibesiyle birleştiriyor. İkonik Bentley modellerini PUBG MOBILE’a getirerek, oyuncuları stilin stratejiyle buluştuğu ve her zaferin prestijli olduğu kadar heyecan verici olduğu bir dünyaya taşımayı hedefliyoruz” dedi.

PUBG MOBILE ve Bentley iş birliği 12 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir