Mamoru Türk kripto ekosistemiyle buluşuyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mamoru Türk kripto ekosistemiyle buluşuyor

Türkiye’deki kripto ekosistemi her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Bu ortamda paydaşların bir araya gelerek sektörün sorunlarını ve geleceğini tartışmak her zamankinden daha önemli hale geliyor. Mamoru Türk kripto ekosistemiyle buluşuyor.

14-17 Kasım tarihleri arasında Hilton Bomonti Hotel’de düzenlenecek olan Blockchain Week Istanbul, ekosistem paydaşlarını bir araya getirecek. Türk pazarına giriş yaptığı günden beri bu konuda ayrıca çaba gösteren kripto para borsası Mamoru da etkinlikteki yerini alacak. Mamoru Türkiye Ülke Müdürü Baran Yıldırım ve Mamoru İş Geliştirme ve İştirakler Başkanı Karen Yang da Blockchain Week Istanbul’da konuşma gerçekleştirecek.

“Mamoru olarak Türk kripto piyasasına destek vermeye devam edeceğiz”

Blockchain Week Istanbul’a katılmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Mamoru Türkiye Ülke Müdürü Baran Yıldırım, “Türk kripto pazarı Mamoru için büyük öneme sahip. O yüzden buradaki ekosistemle ve paydaşlarımızla mümkün olduğunca bir araya gelmeye ve sektörümüzün geleceğini konuşmaya çalışıyoruz. Istanbul Blockchain Week de bu kapsamda bizim için büyük bir fırsat. Bundan sonraki dönemde de Mamoru olarak Türk kripto piyasasına destek vermeye ve ekosistemle etkileşim kurmaya devam edeceğiz.” dedi.

Geleneksel finans piyasalarında tecrübe sahibi, kripto para ve blokzincir teknolojisine gönül vermiş bir ekip tarafından kurulan Mamoru Türkiye haricinde 15’e yakın ülkede 150’yi geçen personel sayısı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Borsa, geleneksel bir kripto para işlem platformu olmaktan ziyade bir kripto para yatırımcısının tüm beklentilerini karşılamak üzere hareket ediyor. Öte yandan Mamoru kullanıcıları şu anda platform üzerinden Türk lirasıyla da kripto para alıp satabiliyor.

Mamoru Türk kripto ekosistemiyle buluşuyor yazısı ilk önce HaberTR üzerinde ortaya çıktı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir