1. Haberler
  2. Teknoloji
  3. Intel EVO Sertifikalı LEGEND 960, SSD’lerde Yeni Çıtayı Belirliyor

Intel EVO Sertifikalı LEGEND 960, SSD’lerde Yeni Çıtayı Belirliyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaratıcılığından ödün vermeyenler için LEGEND 960 eşsiz bir dost olmaya geliyor

 

Yeni nesil Intel ve AMD ürünlerinin ortaya çıkışı, kullanıcıların bilgisayar yenileme talepleriyle birlikte yüksek verimli PCIe 4.0 SSD'lere olan taleplerini de artırdı. Dünyanın önde gelen bellek üreticisi ADATA Technology, geçtiğimiz hafta duyurduğu PS5 ile tam uyumlu LEGEND 960 MAX ile birlikte verimlilikte çıtayı bir üst seviyeye çıkarmayı vadediyor. Japonya’nın 2022 İyi Tasarım Ödülüne sahip LEGEND 960 MAX SSD, saniyede 7,400/ 6,800MB’a varan okuma/yazma hızlarını kullanıcılara sunuyor. Eşsiz radyatör kanat tasarımı, PS5 konsolundaki SSD'nin sıcaklığını 40'a kadar azaltabilmeyi sağlamaktadır. Intel® Evo™ Sertifikalı bilgisayarlara rahatlıkla kurulabilen LEGEND 960 serisi, yaratıcılığının sınırlarını zorlamak isteyen her kullanıcı için ideal bir depolama ürünü olmayı hedefliyor.

 

Olağanüstü Isı Dağılımı Sayesinde Üstün Bir Performans

NVMe 1.4 standartlarına uygun bir PCIe 4.0 desteğine sahip olan LEGEND 960 MAX SSDsaniyede 7,400/6,800MB’a varan olağanüstü bir okuma/yazma hızı sunar ve PCIe 3.0 ile geriye dönük uyumludur. Arkaplanda aynı anda birden fazla çalışmanın yapıldığı zamanlarda dahi 750K/630K IOPS rastgele okuma/yazma hızı sunarak çoklu görev verimliliğini artırır ve en yeni nesil Intel ve AMD platformlarında müthiş bir performans sağlar. Radyatör kanat tasarımı sayesinde doğan termal konveksiyon akımı, SSD'de 40 ek soğutma sağlar ve bu sayede 3D modelleme, animasyon, oyun geliştirme gibi yaratıcılık gerektiren tüm işlerde en rahat çalışma ortamını sunar.

 

Daha Geniş PS5 SSD Depolama Alanı: Oyuncular için İdeal Birliktelik

LEGEND 960 MAX, yaratıcı işlerin yanı sıra tüm oyuncular için de mükemmel bir eştir. PCIe Gen4 x4 arabirimi kullanan LEGEND 960 MAX, 4 TB kapasitesi ve saniyede 7 GB’nin üzerinde okuma/yazma hızı sayesinde depolamasını artırmak isteyen kullanıcıların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Bununla birlikte alüminyum alaşımlı kasa, daha iyi bir ısı dağılımı için ek yüzey alanı sağlar. Radyatör kanat tasarımı sayesinde ek bir 40'lık soğutma etkisi yaratan SSD, yetersiz kapasite sorununu gidererek her platformdan oyuncu için kesintisiz bir oyun deneyimi sağlar.

 

Her Kullanıcıya Hitap Eden Eşsiz Koruma

LEGEND 960 MAX, bir SLC önbellek algoritması ve DRAM Önbellek Arabelleği sayesinde sistem yükleme ve veriyi arabelleğe alma konusunda benzersiz avantajlar sağlar. Dünya çapında 5 yıl garantiye sahip LEGEND 960 serisi, doğru ve güvenli veri aktarımını sağlamak ve fikri mülkiyet haklarını korumak için Düşük Yoğunluklu Parite Kontrol Kodu (LDPC) mekanizması ve AES 256 bit şifreleme teknolojisi ile donatılmıştır. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir