1. Haberler
  2. Sanat
  3. Cumhuriyet Bandosu'ndan Kemer'de konser

Cumhuriyet Bandosu'ndan Kemer'de konser

featured
cumhuriyet-bandosundan-kemerde-konser.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatlarıyla Kemer tarihinde ilk defa kurulan Cumhuriyet Bandosu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na hazırlık çalışmaları kapsamında Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’nda konser verdi.

Türkiye’deki belediyeler arasında sadece gençlerden oluşan tek belediye bandosu olma özelliğini taşıyan Cumhuriyet Bandosu, kurulan Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası ile Antalya Üstün Kent Orkestrası üyelerinin oluşturduğu 100 gençten oluşuyor.

Liman Caddesi’nde ilçede tatil yapan yerli ve yabancı misafirlere mini bir konser veren Cumhuriyet Bandosu, daha sonra Şef Furkan Üstündağ eşliğinde Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’na geçti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına hazırlık çalışmaları kapsamında, park içinde bir konser veren bando, vatandaşlara ve turistlere eğlenceli anlar yaşattı. Konseri izlemeye gelenler, seslendirilen eserlere zaman zaman eşlik etti.

İlçede tatilini sürdüren yerli ve yabancı misafirler, Şef Furkan Üstündağ yönetimindeki bandonun seslendirdiği eserleri cep telefonlarıyla görüntüledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir