1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Ayvalık ve Ezine Gıda OSB'leri arasında bilgi alışverişi

Ayvalık ve Ezine Gıda OSB'leri arasında bilgi alışverişi

featured
ayvalik-ve-ezine-gida-osbleri-arasinda-bilgi-alisverisi.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çanakkale’de, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ni, Ayvalık Gıda ve Gıda İşlemeleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin Yönetim Kurulu Başkanı, Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyeleri Ethem Vardı ve M. Levent Gurup ile birlikte ziyaret etti, süreçle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Ezine Kaymakamı Yunus Kızılgüneş, Belediye Başkanı Güray Yüksel, Ezine Gıda İhtisas OSB Müdürü Alper Altınok ile birlikte bölgede incelemelerde bulunup, işleyişler hakkında bilgi aktarımı gerçekleşti. 
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; “Doğayı koruyan, çevreye saygılı yeşil modern ve prestijli bir üretim merkezi olma yolunda ilerleyen Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi, bölgeye hayırlı olsun. Kendilerine misafirperverlikleri ve dayanışmaları için çok teşekkür ederiz. Kentimizde sütten peynire, etten balığa, sebzeden meyveye sayısız gıda ürününün işlenip paketlenerek pazarlanmasına imkan sağlayacak Ayvalık Gıda İhtisas OSB, planlanmasıyla, altyapısıyla her türlü yatırım olanaklarının sunulacağı Ayvalık Gıda İhtisas OSB, bölgemiz için de önemli istihdam olanakları yaratacak” dedi..
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir