1. Haberler
  2. Teknoloji
  3. AXIS Optimizer, güvenlik kameralarının kolay yönetimini ve daha hızlı adli arama imkanı sunar

AXIS Optimizer, güvenlik kameralarının kolay yönetimini ve daha hızlı adli arama imkanı sunar

featured
axis-optimizer-guvenlik-kameralarinin-kolay-yonetimini-ve-daha-hizli-adli-arama-imkani-sunar.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AXIS Optimizer olayları kontrol paneli

AXIS Optimizer 5.2, sistem yönetici rollerinin doğrudan XProtect’te tam durum genel görünümünü almasına, yönetmesine ve sorun gidermesine yardımcı olacak özel bir kontrol paneli içerir. Sistemdeki Axis cihazlarıyla ilişkili tüm mevcut ve abone olunan olayları görmek için merkezi bir platform sunar ve bu da kullanıcıların tüm bağlı cihazlar için olayları hızlı bir şekilde aramasına, cihazlardan olay eklemesine veya kaldırmasına, toplu olarak birden fazla cihaz için olay ayarlamasına, olayların durumunu görüntülemesine ve daha fazlasına olanak tanır.

Birleştirilmiş meta veri desteği

Bu son sürüm ayrıca adli arama soruşturmalarını hızlandırmak için birleştirilmiş meta veri desteği sunar. Adli arama işlemleri için ideal olan bu işleme tekniği ile meta veriler yalnızca nesneler bir ortamda göründüğünde veya kaybolduğunda oluşturulduğu için, analiz edilecek toplam veri miktarı önemli ölçüde azalır. Axis güvenlik kameralarının 50 kata kadar daha az meta veri üretmesi sağlanırken, böylece adli arama 50 kata kadar daha hızlı gerçekleştirilebilir.

AXIS Optimizer 5.2 ayrıca, kullanıcıların yeni bir dosyayı içe aktarırken mevcut plaka listelerini sıfırlamalarına veya birleştirmelerine olanak tanıyan AXIS plaka doğrulama liste yöneticisini güncellemek için daha fazla yol sunar. Ayrıca, axis.com adresinde Yazılım Malzeme Listesi (SBOM) bildirimlerinin yayınlanmasını da içerir. Bu iç içe geçmiş envanter listesi, yazılıma dahil olan tüm bileşenleri gösterir ve müşterilerin yazılım hakkında bilmesi gereken bilgileri sağlar.

Bu sürümün kilit özellikleri şunlardır: 

  • Olayların kolay yönetimi için olay kontrol paneli 
  • Birleştirilmiş meta veri desteği  
  • 50 kata kadar daha hızlı adli arama  
  • AXIS araç plaka doğrulama liste yöneticisi için daha fazla özellik 
  • axis.com’da SBOM bildirimleri 

Tek seferlik bir yükleyici olarak ücretsiz sunulan AXIS Optimizer, Milestone’daki Axis cihazlarının performansını optimize eden uygun maliyetli bir entegrasyon paketidir.  

Milestone XProtect için AXIS Optimizer sürüm 5.2 17 Nisan 2024 tarihinde kullanıma sunulacaktır ve şu adresten indirilebilir: AXIS

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir